Yunanistan’da Yapılan ve Başarılı Geçen Ascen.tec Mayıs 2020'de Tekrarlanacak

Yayın TarihiTemmuz-Ağustos, 2019 by Lee Freeland photos by Bülent Yılmaz Yazdır

Yunanistan'ın başkenti Atina'da, Technoekdotiki ve T-Press organizatörleri tarafından düzenlenen Uluslararası Ascen.tec fuarının ilki başarılı bir şekilde gerçekleşti. Atina'ya yakın Paiania kentindeki Akdeniz Fuar Merkezi’nde 10-12 Mayıs tarihlerinde düzenlenen fuara ülke çapında büyük bir katılım oldu. Fuar ile eş zamanlı düzenlenen bir panelde ise asansör sektörü ile ilgili birçok konu ele alındı.

On yılı aşkın bir süredir, asansör sektörüne özel bir fuarın, ülkede ilk kez gerçekleştirilmesi hem katılımcıları hem de ziyaretçileri memnun etti. Başta komponent üreticileri olmak üzere, belgelendirme kuruluşları, ithalatçı ve bayi temsilcileri, asansör kurulumu ve bakımı yapanlar, ev sahipleri, inşaat mühendisleri, mimar ve müteahhitlerle ile belediye ve kamu kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

Birçok katılımcının önümüzdeki sene tekrar katılacağını bildirdiği fuarın 22-24 Mayıs 2020 tarihlerinde aynı yerde düzenlenecek ikincisi için hazırlıklar başladı. Daha fazla bilgi için www.ascen-tec.gr adresini ziyaret edebilirsiniz.