20’nci ELEVATOR WORLD Yılın Projesi

Yayın TarihiOcak-Şubat, 2018 Yazdır

Gelenekselleşen Yılın Projesi yarışmamızın sonuçları ile tekrar sizlerle buluşmanın gururunu yaşıyoruz. Dokuz kategorinin tamamında birçok mükemmel yarışma projesi aldık. Jüri Üyeleri yarışan her bir projeyi dikkatle incelediler ve yine zor kararlar almak durumunda kaldılar. Yarışan her bir proje, projelerini zamanında, bütçesi dahilinde,% 100 eksiksiz tamamlamak ve müşterilerin memnuniyetini sağlamak için odaklanmış ve yenilikçi olurken zorlukların üstesinden gelmek için bir araya gelen ekip üyeleriyle örnek teşkil etmiştir. Her kategorideki galiplere, mükemmel eserlerinin anısına ödüller sunulmuştur.

EW ailesi ve Yılın Projesi Jüri Üyeleri olarak tüm yarışmacılara katılımlarından dolayı tebrik ve teşekkür ederiz. Okuyucularımızın, geçen yılın sektörümüzdeki en önemli başarılarından bazılarını okumaktan keyif almasını umuyoruz.

Yarışmaya katılım şirket ruhu ve personel arasında ahenkli işbirliği oluşturur ve müşteri mutluluğunu artırır. Şirketinizin üzerinde çalıştığı ve gelecek yılki yarışmaya katılmaya hak kazanabilecek önemli projeleri düşünmeye başlayın. Proje, yenilikçi bir tasarım, büyük bir sorunun çözümü için veya benzersiz bir zorluğu aşmak için özel uygulama ya da bir yaklaşım içeren dikey, yatay veya eğik düzlemde taşıma sisteminden oluşmalıdır. Yarışma konusundaki tüm detaylar Haziran sayısında ve Nisan ayından sonra www.elevatorworld.com adresinde yayınlanacaktır.

Son başvuru tarihi 30 Eylül’dür. Yarışma projelerinizi dört gözle bekliyoruz.

PROJE KATEGORİLERİ