Wittur’dan Dervrimsel Nitelikte Yeni Kat Kapısı

Yayın TarihiMart-Nisan, 2018 Yazdır

Wittur Group ürünleri içinde devrim yaratacak yeni kat kapısı ‘Core’ Nisan ayında Türkiye’de seri üretime geçiyor. Standartlardan 5 kez daha uzun test edilen kapı, dayanıklılığı ve güvenirliliği ile ön plana çıkmayı hedefliyor.

Ar-Ge safhasında Türk mühendislerinin de katkı sunduğu kapı, Wittur’un diğer tesislerinde 80 bin adet üretilmiş durumda. Yeni kapının devamı niteliğinde Core Kabin Kapısı ve yeni bir seri olarak ‘Core MD’ modellerinin de sene sonuna kadar üretimi planlanmaktadır. Kapının en büyük özellikleri arasında, çok daha dayanıklı ve güvenli olmasına ilaveten, Hydra kapı gibi çok kolay monte edilebilir ve servis masrafının düşük olması olarak gösteriliyor.

Kapılarının Çin’deki üretiminden sonra arka arkaya Avrupa’dan önce Türkiye’de üretime başlayacak olması Wittur Türkiye ekibine haklı bir gurur yaşatmakta. Wittur Türkiye, son dönemde yakaladığı yüksek üretim ve satış hedeflerine ‘Core’ ailesi ile devam ederek sadece Türkiye’de değil, Avrasya’da da küresel anlamda yeni başarılara imza atmayı hedeflemektedir.