Wittur, Yeni Core Serisi Kapılarını Tanıttı

Yayın TarihiMayıs-Haziran, 2018 Yazdır

Asansör kat ve kabin kapısı üretiminde öncü kuruluşlardan WITTUR yeni Core ailesi ürünlerinin tanıtımını 14 Nisan 2018 tarihinde Tuzla Radisson Blue Otel’de gerçekleştirdi.

Sematic, Lift Material ve Selcom markalarını da bünyesinde barındıran WITTUR Grup yeni ürünü Core Serisi Kapılarının tanıtımını yurt içinden ve yurt dışından toplamda 600’ den fazla misafirin katıldığı muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarını Wittur Avrasya Genel Müdürü Ahmet Kanbolat ve Avrasya Bölgesi Satış Direktörü Alparslan Yakın’ın yaptığı tanıtımda, Kanbolat, konuşmasına davete katılan herkese teşekkür ederek başladı. Kanbolat, “Sizler bizlerin müşterisi olmaktan öte uzun soluklu iş birliği yaptığımız ortaklarımızsınız, buraya bu kadar yoğun bir katılımın olacağını beklemiyorduk ve ilginiz bizleri çok memnun etti.” dedi. Kanbolat katılımcıların 22 ülkeden yaklaşık 80, Türkiye’den de 300’e yakın iş ortaklarının bu salonda olmasının Wittur Eurasia’nın ne kadar aktif olduğunun ve pazarda ne kadar kabul gördüğünün göstergesidir dedi.

Müteakiben söz alan Wittur Group’un yeni CEO’ su Antoine Doutriaux konuşmasında konuklara hitaben “Siz bizim müşterilerimiz olarak bizim önceliklerimiz arasında bir numaradasınız. Amacımız size kurulumu, bakımı ve servisi kolay ürünler sunmak. Bugün burada sizlerin geri bildirimlerinizi dinlemek bizler için çok önemli. Çünkü sizler en iyi kalite, mükemmel teslimat ve servisi hak ediyorsunuz. Bu bizim ilk önceliğimizdir.”

Antoine Doutriaux’dan sonra kürsüye gelen Wittur Holding GmbH’ın yeni COO’su Hans Koenigshofer, Core kapıyı bünyesinde mühendislik, ürün, üretim, kalite ve tüm bunları mümkün kılan insan faktörünü barındıran bir kovan olarak tanımladı.

Daha sonra tekrar söz alan Ahmet Kanbolat ve Serdar Güngör Wittur Eurasia hakkında bilgiler vererek Core Kapı tanıtımına geçtiler. Ürünlerinde; Güvenlik, Kalite, Güvenirlilik, Hızlı kurulum, Konfor ve Estetik özelliklerinin ön planda olduğunu belirten Kanpolat, Core Ailesine ait detaylı bilgilendirme yaptı. Serdar Güngör ise Core serisinin dört çeşidi olan Wittur Sky’ın 50 kata kadar yüksek katlı gökdelenlerde, Wittur Core City’nin 25 kata kadar konutlarda, Wittur Cargo’nun yük ve araç asansörlerinde ve Wittur SweetHome serisinin de HomeLift olarak kullanılacağını belirttiler.

CORE Kapının geliştirilmesinde ve devreye alınmasında yoğun emek harcayan Küresel Tedarik Zincir Müdürü Miguel Marcos, Kapılardan sorumlu Ürün Müdürü Valentino Pinelli ve Şef Teknoloji Müdürü Guseppe De Francesco birlikte detaylı bir sunum gerçekleştirdiler

Kahve molasında katılımcılar sergi alanında bulunan kapıları yakından görme imkânı buldular. Aranın ardından söz alan B. Vincenzo, Kurumsal Çevre ve İş Sağlığı Müdürü Ayperi Sevinçli ve Kurumsal Kalite Müdürü Esra Uzunkavak Wittur Group’un Küresel Kalite, Güvenlik ve Sağlık ilkeleri hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Ardından Dişlisiz Makine Satış ve Pazarlama Müdürü Carlos Perez Rocholl da Wittur Almanya’da sadece Türkiye pazarı için geliştirmiş olduğu Dişlisiz Motorların özellikleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Öğle yemeğinden sonraki bölümde ise Serdar Güngör ve Ahmet Örs Wittur Asansör Sistemi hakkında sunum yaptılar. Lift Material’den Erdinç Özçıtak LM Special Project sunumunu paylaştı. Son olarak söz alan Serkan Koç ve Oğuzhan Yıldız ise Yeni Paket Asansörleri ve SLS400 Car Sling, SLS500 Counterweight ve MCS1 Hamburg ürünleri hakkında bilgilendirme yaptılar.

Tanıtım salonun girişinde ise, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Wittur Turkey eski Genel Müdürü Ercüment Hızal’ın anısına açılan taziye defterine sevenleri taziyelerini belirtme imkânı buldular.