TASİAD Yönetim Kurulu GETA Grup ve BOSS Asansörün Misafiri Oldu

Yayın TarihiKasım-Aralık, 2017 Yazdır

Tüm Asansör Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TASİAD) her 15 günde bir düzenlediği Planlı Olağan Yönetim Kurulu toplantıları kapsamında 7 Eylül 2017’de GETA Gruba, 21 Eylül 2017’de ise BOSS Asansöre konuk oldu.

TASİAD’ın GETA Grup’da gerçekleştiği Eylül ayı Planlı Olağan Yönetim Kurulu toplantısın da GETA Grup Yönetim Kurulu olarak; Fuat Durdağ (Ersan Asansör), Muzaffer Keleş (GEMAK Asansör), Sedat Yıldız (GM Asansör), Hasan Erdugan (BETA Asansör) ve Serkan Eriş (LİFT EMT) toplantıda hazır bulundu.

Ağırlıklı olarak yakın zamanda temeli atılacak TASİAD Asansör Sistemleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin kuruluş aşamaları ile ilgili görüş ve fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, sektör olarak birlik ve beraberliğe vurgu yapıldı. Açılacak okulun bu anlamda çok önemli bir etken olacağı düşüncesine kanaat getirildi.

Dernek daha sonra 21 Eylül 2017 Perşembe Günü ikinci toplantısını, Dernek Başkan Yardımcılarından ve aynı zamanda ASFED Başkan Yardımcısı Abdurrahman Aksöz’ün ofisinde, BOSS Asansör Firmasında gerçekleştirdi. Toplantıda görüşülüp karara bağlanan gündemlerin dâhilinde, Sinan Efe Çelik Firmasından Necmettin Yaşar ve Üstün Mühendislik Firmasından Yelda Süloğlu'nun dernek üyelik başvurularını kabul etti.