Sektörümüz İftar Organizasyonlarıyla Bir Araya Geldi

Yayın TarihiTemmuz-Ağustos, 2017 Yazdır

Asansör sektörümüzdeki kurum ve kuruluşlar, bu yıl da Ramazan ayının manevi havasını birlikte paylaştılar. İftar yemeği organizasyonlarıyla bir araya gelen sektör mensupları, hoş sohbetler eşliğinde güzel vakit geçirdi.

Ametal misafirlerini yeni tesisinde ağırladı

Ametal, her yıl personeli için düzenlediği iftar yemeği etkinliğini bu yılda sürdürdü. 17 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen etkinlikte çalışanlarına yeni tesisindeki bahçesinde iftar yemeği veren Ametal, Yemekten önce 10’uncu yılını dolduran personellerini birer plaketle onurlandırdı.

TASİAD iftarı büyük beğeni topladı

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD) gelenekselleşen iftar yemeği organizasyonunu bu yıl 15 Haziran 2017 tarihinde İstanbul Kandilli ’de ki Cemile Sultan Korusu İstanbul Ticaret Odası Vakfı Kır Tepe açık alanında gerçekleştirdi. Yaklaşık 385 kişilik bir davetli katılımı ile gerçekleşen iftarda katılımcılar boğaz manzarası eşliğinde hoşça vakit geçirdi. İftar organizasyonuna Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi İl Müdürlüğü, Şube Müdürü Şevki Şarlıoğlu, TSE Marmara Bölge Koordinatörü Hüseyin Taşan, Zonguldak Alaplı Bülent Ecevit Anadolu Meslek Lisesi Müdürü Rıfkı Henden, Bursad Başkanı Naim Pedük, Başkan Yardımcısı Ahmet Kaşlıoğlu ve dernek üyeleri katıldı.

ASFED iftarına katılım yoğun oldu

Asansör Sanayicileri Federasyonu’nun (ASFED), gelenekselleşen iftar yemeği Batıkent Ankara’da düzenlendi. Yönetim kuruluna müteakip 29 Mayıs 2017 tarihinde CLD Halimbey Restoranında gerçekleşen iftar yemeğine, Anadolu’nun her tarafından yoğun bir katılım vardı.

ANASDER’in iftar yemeği Ankaralı asansörcüleri buluşturdu

Anadolu Asansörcüler Derneği’nin (ANASDER), gelenekselleşen iftar yemeği bu yıl 15 Haziran 2017 tarihinde Efendi Konağı Ostim/Ankara’da düzenlendi. Bu yılki yemeğe de Ankara’dan önemli sektör yetkilileri katıldı. An¬karalı asansör firmalarının yanı sıra başta Bakanlık temsilcileri olmak üzere resmi kurum ve kuruluşlardan yetkililerin de yer aldığı yemek, hoş sohbet ortamında gerçekleşti.

BURSAD iftarına rekor katılım

Bursa Asansör Sanayicileri Derneği (BURSAD) bu yılki iftar organizasyonunu 7 Haziran 2017 tarihinde Has Asansör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenledi. Yaklaşık bin kişilik rekor bir katılımla gerçekleşen iftar organizasyonu öncesinde ziyaretçiler ve sponsor firma temsilcileri, iftardan önce geçtiğimiz yıl yeni binasına taşınan okulu gezme ve daha yakından tanıma fırsatı buldu. Bu yıl mezun olan öğrencilerin kep töreninin de düzenlendiği etkinlikte dereceye giren öğrenciler diplomalarını başta okulun hayata geçmesinde büyük emeği olan Sabahattin Şekerci olmak üzere, gelecekte istihdam olanağı bulacakları firma ve dernek temsilcilerinin ellerinden aldılar. Yemeğin sonunda katkıda bulunan firma ve dernek temsilcilerine birer plaket takdim edildi.

Eskişehirli Asansörcüler İftar yemeğinde bir araya geldi

Eskişehir Asansörcüler derneğinin iftar yemeği 8 Haziran 2017 tarihinde yapıldı. Dernek Başkanı İbrahim Özçakır ve sektör bileşenlerinin katıldığı yemekte birlik beraberlik içinde iyi bir yıl geçirme temennisinde bulunuldu. Ayrıca etkinliğe katılan misafirler sektör de değişen yönetmelik ve standartlar üzerine görüş alışverişinde bulundular.

EAYSAD iftarı Egeli asansörcüleri buluşturdu

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) Ramazan ayı sebebiyle üyelerine yönelik düzenlediği gelenekselleşen İftar yemeğini 19 Haziran 2017 günü Ramada Plaza İzmir otelinde gerçekleştirdi. EAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Yanık tarafından teşekkür konuşmasının yapıldığı etkinlik, dernek avukatı Serap Demir’ in Arabulucuk konusu ile ilgili verdiği bilgiler ile tamamlandı.