RoyalCert’ten Kıtaları Bir araya Getiren Toplantı

RoyalCert’ten Kıtaları Bir araya Getiren Toplantı
Yayın TarihiEylül-Ekim, 2017 Yazdır

RoyalCert her yıl düzenlediği ve iş ortakları olan ülkelerden katılımcıların bulunduğu Deneyim Paylaşım Toplantısını, (Experience Exchange Meeting) Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı başkanlığında bu yıl 24-28 Temmuz 2017 tarihleri arasında Kapadokya’ da gerçekleştirdi.

Frankfurt ve İstanbul merkezli, uluslararası akreditasyonlara sahip, yönetim sistemleri belgelendirme, muayene, gözetim ve denetim kuruluşu RoyalCert, toplantısında Güney Kore, Tayvan, Tayland, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Arnavutluk, Sri Lanka, İran, Lübnan, Bangladeş, Yunanistan, Sudan, Romanya, Malezya, Gürcistan başta olmak üzere çok sayıda katılımcı yer aldı.

Beş gün süren toplantı boyunca RoyalCert’in hedefleri ve stratejik planları, temsilcilerin hedefleri ve mevcut durumları ile sektörel değişimler, standart bilgileri ve RoyalCert’in gelişen hizmetleri üzerine oturumlar gerçekleştirildi.

Oturumların ilk gününde söz alan RoyalCert Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı, toplantının içeriği, RoyalCert’in hedefleri ve stratejileri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Halen 25 ülkede faaliyetlerine devam etmekte olduklarına vurgu yapan Namlı, önümüzdeki yıllar için büyüme planları ve RoyalCert’in yeni hizmetleri konusunda bilgilendirmede bulundu.

Etkinliğin dördüncü gününde Topuzlu Han’da yapılan gala yemeğine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ta katıldı. Vali Aktaş ve Alpha Namlı gecede, RoyalCert temsilcilerinden Güney Kore ekibine 2016 yılı içinde gerçekleştirdikleri başarıdan dolayı layık görülen Best Practices Award ödülünü takdim etti. Gecede ayrıca, RoyalCert Srilanka Best Growth Award ödülünü, RoyalCert Genel Müdürü Ziya Keskin’ den, 10. Year Honor Award ödülünü de RoyalCert Malezya ekibi RoyalCert Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Özkan’dan aldı.

Gecenin sonunda Vali Aktaş’a katılımlarından dolayı teşekkür etmek amacıyla Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı yöreye özgü bir hediye takdim etti. 🌐