RoyalCert Motivasyonunu Arttırdı

Yayın TarihiNisan-Mayıs, 2017 Yazdır

RoyalCert Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri A.Ş. 18-20 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya Akka Antedon Hotel’de Motivasyon ve Eğitim Kampı’nın ikincisini düzenledi.

2016 yılının değerlendirmesi ve 2017 yılının hedeflerini belirlemek adına düzenlen etkinlikte çalışanlarla birlikte verimli bir kamp gerçekleştirilirdi. Teknik bilgilerin de geliştirmesi adına verilen eğitimlerde ayrıca personele TS EN 81-20 VE TS EN 81-50 Standart eğitimleri vererek yapılacak değişikliklere hazır olmaları sağlandı. Konu ile ilgili açıklamada bulunan RoyalCert Kurumsal iletişim sorumlusu Mehmet Türkkan, “çalışanlarımızın mutluluğu göz önünde bulundurularak planlanan kampımızda birçok aktivite yapma imkânı yakaladık. Bununla birlikte 2016 yılında belirlenen performans kriterlerince ödüle layık görülen 3 bölgeden toplam 9 iş ortağımızı sırasıyla tam, yarım ve çeyrek altın ile ödüllendirdik. Ekip çalışması ve bireysel başarının şirketimize faydalarının hedeflendiği motive edici aktiviteler düzenleyerek personelimize ekip ruhunu ve kurum aidiyetini aşılamaya çalıştık.” dedi

Türkkan, “aktivitelerimizle sınırlı kalmayan kampımız da teknik bilgilerimizi de geliştirme adına genel direktörümüz ve bölge müdürlerimiz tarafından eğitimler verildi. Personelimize bu eğitimlerden yeni yürürlüğe girecek olan TS EN 81-20 ve TS EN 81-50 Standart eğitimlerini vererek yapılacak değişikliklere hazır olmalarını sağladık. Mühendislerimizin yanı sıra ofis destek personellerimize de müşteri ilişkisi eğitimi, tahsilat ve planlama süreçleriyle alakalı fikir alış verişleri ile deneyim paylaşımlarında bulunduk. Genel manada iş süreçlerimizin değerlendirilmesi ve motivasyon sağlayan etkinliklerle, baharın ilk günlerinde bir tekne gezisi ile son bulan kampımız yılın diğer bölümünde hedeflerimize ulaşmada pozitif anlamda katkı sağlayacağını düşünmekteyiz. RoyalCert olarak giderek büyüyen ulusal pazara hakim olmaya çalışan, çıtasını hep yükseklerde tutan bir firma olma gayemizi sürdürmekteyiz.” dedi.