RoyalCert Belek’te Kampa Girdi

Yayın TarihiMart-Nisan, 2020 Yazdır

A tipi asansör muayene kuruluşu RoyalCert, 15-17 Şubat 2020 tarihlerinde Antalya Belek’te çalışanların şirket içi motivasyonunu arttırmak amacıyla Royal Camp Beach 2020 etkinliğini gerçekleştirdi.

Şirket çalışanlarına yönelik 2019’un yorgunluğunu atmak ve yeni yıla daha motive girmek için gerçekleştirilen kamp programına ulusal ve sektörel basın mensupları da davet edildi. Kampın ilk gününde çalışanlar için bir ödül töreni düzenlendi. RoyalCert Kurumsal İletişim Müdürü Ceyda Şatırtav’ın sunumuyla gerçekleşen törende, açılış konuşmasını yapmak üzere RoyalCert Genel Müdür’ü Ömür Aydın söz aldı. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen kamp programında geldikleri noktadan mutlu olduklarını dile getiren Aydın 2019 yılının değerlendirmesini yaptı. Tören plaket takdiminin ardından eğitim sunumlarıyla devam etti.

Çalışanlara yönelik eğitim ve biri dizi etkinliklerin düzenlendiğin RoyalCamp 2020’nin 2’nci günüde ise bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda; RoyalCert İcra Kurulu Başkanı Ziya Keskin, Genel Müdür Ömür Aydın, Genel Müdür Yardımcısı Gürkan Selamcı ve Teknik Direktör Ertürk Karatekin yer aldı. Toplantıda İlk olarak Ziya Keskin söz aldı. Firma hakkında bilgiler veren Keskin, firmanın yapmış olduğu faaliyetleri hakkında da açıklamalarda bulundu. Kurumun yurt dışı organizasyonları ve yapılan faaliyetler hakkında da bilgi veren Keskin, “can ve mal emniyetini doğrudan ilgilendiren önemli bir alanda faaliyet veriyoruz. Sosyal sorumluluk faaliyetlerimizi de bu kapsamda daha önde tutuyoruz. Okullardan muhtarlıklara hatta meydanlara kadar insanları bilinçlendirmek için çalışıyoruz.” dedi.

Toplantının ardından basın mensupları RoyalCert’in sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği “Güvensiz Asansör Gerçekleri” etkinliğinde kullanıla VR gözlüklerini test etti. Üç boyutlu sanal gerçeklik gözlüğü ile asansörlerde yaşanılabilecek güvenlik sorunlarını insanların deneyimlemesini sağlanan projede asansör kullanımının önemine dikkat çekiliyor.