Mikrolift, Yeni Ürünü MLDRIVER ile 2019’a Hızlı Başladı

Yayın TarihiMart-Nisan, 2019 Yazdır

Asansör elektroniği imalatı, satış ve teknik destek alanında faaliyet gösteren Mikrolift Mühendislik, ‘MLDRIVER’ markalı İnvertörünü piyasa sürdü.

Uzun yıllardan beri kontrol kartı, otomatik kapı kartı, fotosel, acil kurtarma ve ses kartı üretiminde başarılı bir şekilde üretim yapan Mikrolift şimdi ürün yelpazesine kattığı yeni sürücüsü ile kontrol ünitelerindeki ağırlığını arttırdı. Ar-Ge çalışmalarına 2016 yılında başlanan İnvertör, 2018 yılında ise sahada test edildi. 2018 Mart ve Nisan aylarından itibaren pilot üretimleri ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerine test edilen invertör, farklı bölgelerdeki müşteri ve satıcılar vasıtasıyla da değişik saha ve asansörlerde testlere tabi tutuldu.

Alınan başarılı sonuçlarla birlikte 2017, 2018 yılları içerisindeki Asansör fuarlarında da tanıtımları gerçekleştirilen ürünle ilgili Mikrolift Müdürü Ahmet Gülhan tarafından yapılan açıklamada “2018 süresince gerek sahalara giderek, gerekse telefonla destek vererek çok sayıda ürünümüzü sahada çalıştırdık. Teknik servisimiz hem kurulumlarda hem de pano yapımlarında bizzat bulundular. Ayrıca bu süreçte, müşterilerimize sahada, kendi firmalarında ve fabrikamızda sürekli olarak teknik eğitimler verdik.” denildi. Gülhan, üzerinde çalıştıkları diğer projeler ile ilgili olarak da “Ayrıca bu yıl içerisinde saha testleri yapılmakta olan Seri Tesisat Tümleşik cihazı olan MLCOMBO50 ve Paralel Tesisat Tümleşik cihazı olan MLCOMBO40 ürünlerimizin de tanıtımları 2019 Asansör fuarında yapılacaktır. Teknik detaylar, eğitimler ve fiyat bilgilendirmeleri de fuar esnasında ziyaretçi ve müşterilerimize verilecektir.” ifadesinde bulundu. 2019 yılına hızlı bir giriş yapan Mikrolift, sektöre pozitif sinyaller vermek istiyor.

2018 Aralık ayında seri üretime geçilen MLDRIVER ürünün özellikleri:

MLDRIVER - Asansörler İçin İnvertör

  • Vektör Kontrol
  • Minimum parametre ile yüksek motor hâkimiyeti ve konfor
  • Mikrolift kontrol kartlarıyla DİREKT DURUŞ özelliği
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Kolay parametre ayarı ve daha çok bilgi görüntüleme için büyük LCD ekran
  • Hassas motor tanıma
  • SD kart ile pratik program güncelleme
  • Kompakt yapı / Küçük boyut