Merih, Çözüm Ortaklarıyla Birlikte Eğitim Seferberliğinde

Yayın TarihiOcak-Şubat, 2018 Yazdır

Merih Asansör, ülke genelinde EN 81 – 20/ 50 standartlarına yönelik değişiklikleri içeren bir dizi eğitim seminerinin startını verdi.

Merih Asansör teknik ekibinin, Türkiye’deki belli bölgelerde çözüm ortaklarının da katkılarıyla beraber gerçekleştirdiği eğitimlerin ilk ayağı 16 Kasım 2017 tarihinde Antalya oldu. Antalya’da Kutup Asansör ile birlikte gerçekleştirilen eğitimden sonra sırasıyla 28 Kasım 2017 tarihinde Şanlıurfa ve Mardin’de Elit Asansörle birlikte bir eğitim düzenlendi. Sonrasında ise 7 Aralık 2017 tarihinde Konya’da Ah-Met Asansör ile birlikte bir eğitim verildi.

Diğer bölgelerde de yine çözüm ortaklarının katkısıyla hız kesmeden devam etmesi planlanan eğitimlerde, EN 81 – 20/ 50 standartlarıyla gelen değişikliklerin yanı sıra Merih Asansör ürünleri, donanım ve güvenliği arttıran faktörler hakkında da bilgiler paylaşıldı. Bölgede bulunan asansör firmalarının katılımıyla, ilgili standartlara yönelik geliştirilen ve kabin ile durak kapısı kapsamında güvenliği arttıran önemli değişiklikler ayrıntılarıyla katılımcılara aktarıldı.

Bir kısmına Merih Asansör Genel müdürü Ahmet Atik’in de iştirak ettiği eğitimlerin tamamı Merih Asansör Satış Sonrası Teknik Hizmetler Yetkilisi Murat Bilgin tarafından verildi. Konya’daki Eğitimde ise Ür-Ge Müdürü Ömer Gürkan Gürbüz Murat Bilgin’e eşlik etti. 🌐