Liftinstituut Solutions’a Yeni Satış ve Pazarlama Müdürü

Liftinstituut Solutions’a Yeni Satış ve Pazarlama Müdürü
Yayın TarihiEylül-Ekim, 2017 Yazdır

Liftinstituut’ün şirketlerinden biri olan ve Türkiye’de faaliyet gösteren Liftinstituut Solutions, Genel Müdür Yardımcılığı ve Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü görevine Haziran 2017 itibarı ile Elektrik-Elektronik Mühendisi Yavuz Kayağ’ı atadı.

İnşaat sektöründe geniş bir danışmanlık hizmeti de sağlayan Liftinstituut Solutions, asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik trafik analizi, uygun ekipman seçimi, montaj, teknik destek ve sonrasında doğru ürün kullanımı, ürünün kontrolleri ve iş planı takibini sürekli olarak sürdürüyor.

Yavuz Kayağ

1982 yılında doğan Yavuz Kayağ ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2004 yılında Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Askerlik hizmetini tamamladıktan hemen sonra satış mühendisi olarak 2005 yılında Mitsubishi Asansör’de sektöre ilk adımını atmıştır. Önce satış şefi sonrasında da satış ve pazarlama müdürlüğü görevlerine yükselmiştir. Yaklaşık 12 sene boyunca burada iş hayatına devam eden, birçok başarılı projeye imza atan ve birçok ödüle layık görülen Kayağ, “Liftinstituut Solutions” Firması’nda Genel Müdür Yardımcılığı ve Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü görevleri ile Haziran 2017 itibari ile iş hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. 🌐