Güney Asya’da Arkel Rüzgârı

Yayın TarihiMayıs-Haziran, 2018 Yazdır

Asansör kontrol sistemleri pazarının lider firmalarından ARKEL, Hindistan ortak girişiminin açılışını 28 Mart 2018’de Vadodara’da gerçekleştirdi.

Tangent Technologies ile 2014 yılından bu yana Hindistan’daki müşterilerine hizmet veren Arkel, oluşturulan ortak girişim ile artık tüm faaliyetlerine, Arkel Electronic India Private Ltd ünvanıyla Hindistan’daki Arkel kullanıcılarının hizmetinde olmaya devam edecek.

Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde tercih edilen markalardan biri olmayı başaran firma, Çin’in ardından dünyanın en hızlı büyüyen ikinci asansör Asansör pazarı olan Hindistan’da gerçekleştirdiği bu ortak girişimle de, global marka olma yolunda emin adımlar atıyor.

ilk etapta, kumanda panosu sistem entegrasyonu ve dağıtım faaliyetlerine başlayacak olan Arkel, ayrıca orta vadede komponent üretimini de hedefliyor.

Arkel Hindistan, Vadodara’daki yerel sistem entegrasyonları sayesinde pazar gereksinimlerini daha yakından takip ederek, yeni nesil asansör kontrol sistemi çözümlerini artık daha uygun fiyatlarla Hindistan’daki müşterilerine sunmayı hedefliyor.