GTS’de İki Önemli Görevlendirme

Yayın TarihiMayıs-Haziran, 2019 Yazdır

GTS Asansörde 2 yeni görevlendirme oldu. Uzun yıllardır farklı kademelerde görev alan Makine Mühendisi Ozan Başyurt Genel Müdür yardımcılığına, sektörün saygın isimlerinden, Levent Özsoy ise GTS Satış Müdürlüğüne getirildi.

1971 doğumlu olan Ozan Başyurt ilk, orta ve Lise öğrenimini İstanbul Özel Çavuşoğlu Lisesinde tamamladı. 1995 Yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Başyurt, 1997 yılında GTS Asansör ailesine katıldı. Sırası ile Şantiye Şefliği, Montaj Müdürlüğü, Satın Alma Müdürlüğü, Satış Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunan Başyurt, Evli ve bir çocuk babasıdır.

1960 doğumlu olan Levent Özsoy, orta ve lise öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 1983 Yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisi olarak mezun olan Özsoy, 1984-1996 Yılları arasında OTIS Türkiye’nin çeşitli departmanlarında görev aldı. 1996-2019 Yılları arasında Astor Asansör’ de satıştan sorumlu kurucu ortak olarak çalışan Özsoy, Mart 2019’dan itibaren GTS Asansör firmasında Satış Müdürü olarak görev yapıyor. İngilizce ve Almanca bilen Özsoy, Evli ve bir çocuk babasıdır.