Forza Asansör Market Açıldı

Yayın TarihiTemmuz-Ağustos, 2017 Yazdır

Sektörde 20 yılı aşan deneyimi ile herkesin yakından tanıdığı Serap Aydın, Mart 2017’de kuruluşunu tamamladığı Forza Asansör Market ile sektöre yeni bir soluk kazanırdı. 1996 yılında Mutuş Asansör ile iş hayatına atılan Serap Aydın Dudullu’daki IMES Sanayi Sitesinde toplam 750m2 kapalı alana sahip Forza Asanör Market ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da adından söz ettirmek istiyor.

Bünyesinde barındırdığı birçok marka ile hem paket asansör hem de toptan satış çözümleri ile sektöre hizmet vermeye başladı.

38 yaşında kurduğu yeni firması hakkında görüşlerini sorduğumuz Aydın, “Mart 2017’de sektördeki 20’nci yılımı doldurmanın gururu ile karar verdim Forza Asansörü kurmaya. Bu 20 yılı çok güzel dostluklarla ve kendi adıma çok doğru tecrübelerle tamamladım. Her geçen günümü yeni bir bilgiye sahip olma prensibi ile tamamladım. Elbette yanlış seçimlerim de oldu ancak, bunların benim için pırlanta değerinde tecrübeler olduğunu düşünerek devam ettim yoluma. Tek hedefim bana ve Forza ekibine güvenen, yanımızda olan tüm değerli dostlarımıza en doğru ve en hızlı hizmeti verebilmek. Amacım çok kazanmak değil, onlarla ekmeğimizi adil bölüşmek. Çünkü biz Forza olarak en zor şartlar dahilinde bile olsa hep doğru yolu ve doğru ticareti seçeceğimize söz verdik.” Dedi.

Asansör sektöründeki yoğun rekabetin getirmiş olduğu zorluklara istinaden: “Biz en kaliteli markalar ile çalışıp, müşterilerimize referans olabilecek, en doğru paket asansörü oluşturmaya çalışıyoruz. Ancak, hangi alanda ne iş yapıyor olursanız olun, üç şey çok önemli; İş Ahlakı, Dürüstlük ve Güven.! Biz Forza Asansör olarak, en çok da bu konuda kendimize güveniyoruz. Prensiplerimizden ödün vermeden, en profesyonel hizmeti sunmak ve yolumuza en doğru markalarla devam etmek tek vazgeçilmez ilkemizdir.” şeklinde firma ilkelerini aktardı.