EW Europe ile EFESME İşbirliğini Kutluyor

Yayın TarihiOcak-Şubat, 2020 Yazdır

Almanya’nın Augsburg kentinde düzenlenen Interlift’te, 17 Ekim 2019 sabahı, Elevator World Inc.ile Avrupa Küçük ve Orta Ölçekli Asansör İşletmeleri Federasyonu (EFESME) Messe Augsburg’da bulunan Panorama Saal'da bir basın toplantısı düzenleyerek işbirliklerini açıkladılar. Interlift öncesinde EFESME, ELEVATOR WORLD Europe'u EFESME'nin resmi yayını yapmak için Elevator World ile bir işbirliğine gitmişti. Bu işbirliğinin çerçevesinde EW Europe da bütün bir bölümü EFESME yayınlarına ve makalelerine ayıracak.

Çok sayıda katılımcının hazır bulunduğu basın toplantısında katılımcılara kahve ve kurabiye ikramının ardından EFESME Başkanı Massimo Bezzi ile Elevator World Başkanı ve Genel Müdürü T.Bruce MacKinnon birer konuşma yaptı.

Bezzi sözlerine EFESME'nin küçük ve orta ölçekli asansör üreticileri ve operatörlerinin Avrupa düzeyindeki çıkarlarını temsil etmedeki rolünün son birkaç yıl içinde büyüdüğünü anlatarak başladı ve şunları ekledi:

"Bu yüzden, ve işimizin önemine ve bize güvenen KOBİ'lerin korunması, desteklenmesi ve savunulması gerektiğine kesinlikle inandığımız için, Elevator World’e daha sıkı bir işbirliği önerdik ve bu fikrin meyvesini vermş olmasından da gayet memnunuz.

“Derginin 360 °’lik bakış açısı ve kaliteli içeriği bize üyelerimizin ve işbirliğimizin büyümesini destekleme fırsatı verecek, bu da derginin bize değişik konuları daha derinden ele alma fırsatı sunması sayesinde olacak.”

Bezzi bu işbirliğin çok daha anlamlı olduğunu çünkü MacKinnon ile iyi dost olduklarını da söyledi. MacKinnon da dostluğu için Bezzi’ye teşekkür ederek şunları söyledi: “EFESME gibi Elevator World’ün de KOBİ’lere yardımcı olması nedeniyle bu işbirliği bizim için de çok uygun bir işbirliği oldu.” MacKinnon 2019’da EW Europe'un lansmanına kadarki Elevator World’ün tarihinden de söz etti. “Hikayelerini anlatarak Avrupa pazarına hizmet etmek istiyoruz ve EFESME ile olan bu işbirliği de bunu yapmamıza yardımcı olacak.”