ELEVATOR WORLD ve AFAG işbirliğiyle 'The Elevator Show - Dubai'

Yayın TarihiMayıs-Haziran, 2019 Yazdır

Dikey taşımacılık sektörünün en etkin medya ve organizasyon şirketi 7-9 Eylül 2020 tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde yapılacak yeni bir uluslararası fuar olan "The Elevator Show"a ev sahipliği yapmak üzere bir işbirliğine girdi.

Avrupa’nın asansör komponentlerine yönelik en büyük uluslararası organizasyonu Interlift’in organizatörü olan AFAG ile uluslararası asansör ve yürüyen merdiven sektörünün önde gelen yayıncısı Elevator World, Inc. dünyaca ünlü Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde The Elevator Show fuarına ev sahipliği yapacak. Avrupa, Afrika ve Asya arasında mükemmel bir konuma sahip olan ve bugüne kadarki en ünlü inşaat projelerinden bazılarına ev sahipliği yapan Dubai, her iki yılda bir asansör endüstrisine ev sahipliği yaparak en son teknolojiyi ve tasarım örneklerini vitrine çıkaracak.

Sektörde 130 yılı aşkın tecrübesi olan Elevator World ve AFAG dünya çapında 100.000 kişinin üzerinde güçlü bir ağı bulunmaktadır. Organizatörlerin deneyimleri ve kaynaklarıyla ilk açılış etkinliğine 100’den fazla firmanın ve 10.000 kadar ziyaretçinin katılması beklenmektedir. Bölgenin ilk ciddi uluslararası sektör organizasyonu olan The Elevator Show küresel üreticiler, tedarikçiler, montajcılar, şartname hazırlayıcıları, yazılımcılar, mimarlar, mühendisler ve yatırımcılar ile iş yapmak ve temasa geçmek için mükemmel bir fırsat oluşturuyor.

AFAG Hakkında

1948’de kurulan AFAG Almanya'da bulunan ve birçok endüstriyel ve genel konuda 16'dan fazla etkinliği gerçekleştiren önde gelen bir etkinlik organizatörüdür. AFAG, Avrupa’da asansör sektörüne yönelik en büyük uluslararası etkinlik olan Interlift ile tanınmaktadır. Bu etkinlik 20.000’den fazla ziyaretçi ile yaklaşık 600 firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Interlift aynı zamanda sektörde uluslararası endüstriyi dünya çapında bir araya getirebilen en kapsamlı fuar organizasyonudur.

Elevator World Hakkında

Elevator World, Inc.(EW) 66 yılı aşkın bir süredir uluslararası asansör ve yürüyen merdiven endüstrisinin lider yayıncısıdır. EW, uluslararası ana yayınları olan ELEVATOR WORLD’e ilaveten Hindistan, Çin, Türkiye, Orta Doğu, Avrupa ve İngiltere olmak üzere hızlı büyüyen pazarlarda da dergi çıkarmaktadır. Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Sempozyumu ’nun (IEES) organizatörü ve 150’den fazla eğitim ürününün yayıncısı olan EW yeni ürünler ve yenilikçi fikirlerle öncülük etmeye devam etmektedir.