Elevator World 2019 Fotoğraf Yarışması

Yayın TarihiEylül-Ekim, 2019 Yazdır

Nefes kesici sanat eserleri ve yüksek katılım bu yılki yarışmaya damgasını vurdu.

Bundan daha iyisi olamaz diye düşünürken oldu. Kalitesi ve gördüğü ilgi tüm zamanların en üst seviyesine ulaşan ELEVATOR WORLD Yedinci Geleneksel Fotoğraf Yarışması’ndan söz ediyoruz.

Rakamlardan yola çıkmak gerekirse, bu yılki yarışmaya geçen yılkilere benzer bir katılım gerçekleşti:

  • Güneydoğu Asya Adaları, Avrupa, Hindistan, Orta Doğu ve Kuzey Amerika’daki 17 ülkeden 176 kişi yarışmaya katıldı.
  • Internet üzerinden verilen 2130’dan fazla oy ile 108 finalist arasından sekiz kategoride 23 kazanan belirlendi.
  • Bu yıl yeni bir kategoriye daha yer verildi: “Endüstriyel Sanat / İllüstrasyon” .

Büyüleyici kalitedeki fotoğraflardan çok etkilendik. Bu yıl yarışmaya katılan fotoğraflardan birçoğu uluslararası sanat müzelerinde sergilenebilecek kalitedeydi, öyle ki üyelerden biri “Şehir Siluetleri & Uzun Binalar” kategorisinde yer alan Manhattan’daki nehir kenarında yer alan cam bir dış mekan asansörünün günbatımında çekilen bir fotoğrafını ekran koruyucusu yaptı. Hepimizin birer favorisi vardı, eminim sizin de.

EW, fotoğraf gönderen ve oylamaya katılan herkese teşekkür eder. Gönderilen nitelikli fotoğrafların tamamı www.elevatorworld/2919photocontest adresinde özel bir galeride yer almaktadır. Önümüzdeki yıl yapılacak yarışma için başvurular şimdiden kabul edilmektedir. Fotoğraflarınızı Elevator World ile paylaşmak ve önümüzdeki yıl bu alanda yer almak, 250USD veya bu tutar karşılığında Elevator World eğitim veya reklam materyali kazanmak için aynı bağlantıyı kullanabilirsiniz. 🌐