EAYSAD TS EN 81-20/50 için Çalışmalara Başladı

Yayın TarihiNisan-Mayıs, 2017 Yazdır

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 18 Mart 2017 tarihinde İzmir Best Western Konak otelinde Serdar Tavaslıoğlu eğitmenliğinde üye ve tüm meslektaşlarına yönelik “TS EN 81-20/50 Asansör Standartları ile Gelen Değişiklikler” konulu eğitim semineri gerçekleştirdi.

Seminerde açılış konuşmalarının ardından, 18 Mart Çanakkale Savaşının 102’nci Yılı nedeniyle bir anma töreni düzenlendi. Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Yanık tüm katılımcılara, üyelere ve Serdar Tavaslıoğlu’na teşekkür ederek genel bir konuşma gerçekleştirdi.

EAYSAD adına Ayper Kaya yaptığı açıklamada “Eğitim seminerimize sponsor olarak 11 firmamız destek sağlamış olup, 4 ara ile tüm gün süren eğitim seminerimiz Best Western Konak otelinde 80 meslektaşımızın katılımıyla sektörümüz ve katılımcılar için faydalı bir eğitim olmuştur” dedi. Eğitimin sonunda Sn. Serdar Tavaslıoğlu’na ve sponsor firmalara tek tek plaketleri takdim edildi.

Eğitime, Agsan Asansör, Bıdık Asansör, Çözüm Market Asansör, Ege Prolift, Hicas Asansör, Lokks Asansör, Nazar Asansör, Özray, Ray Market, Sem Kapı, Te-Ray firmaları sponsor olarak desteklerini sunmuşlardır.