ASFED Yönetim Kurulu Üyeleri, EAYSAD Geleneksel Kahvaltısında Dernek Üyelerini Bilgilendirdi

Yayın TarihiNisan-Mayıs, 2017 Yazdır

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 8 Nisan 2017 tarihinde İzmir Buca’da, üyeleri ve Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) Yönetim Kurulu’nun katıldığı kahvaltı organizasyonu düzenledi.

ASFED’in 8 kişilik federasyon heyeti tarafından, federasyon üyeliği ve diğer çalışmalar hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı gelenekselleşen kahvaltıda, Akış Asansör Konya şirket yönetimini de yer aldı. Yapılan kahvaltının ardından, EAYSAD yönetim kurulu başkanı Oğuz yanık, bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Organizasyon, ASFED Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf atik ve Cem Bozdağ’ın federasyon çalışmaları hakkındaki sunumu ile devam etti. Federasyon üyeliğinin derneklere verdiği sorumlulukları, mevcut federasyon üyelerinin ve delege sayılarının verilmesi, federasyon tüzük içeriği ve olağan genel kurul toplantı bilgileri, federasyon bütçesi ve personel bilgileri, bakanlık yazışmaları ve diğer detaylar hakkında Cem Bozdağ üyelere bilgi paylaşımında bulundu.

Mart ayında düzenlenen asansör fuarları ve önümüzdeki yıl düzenlenecek İzmir inelex Fuarı’nın yapılması ve fuarlar konusunda federasyonun tutum ve çalışmaları hakkında bilgilerin verildiği kahvaltıda, federasyonun EAYSAD üyeliği konusunda geçmiş dönemlerde yaptığı girişimler ile günümüzde EAYSAD’ın üyeliğinin önemi ve değerlendirilmesi konusunda üyelerle soru cevap şeklinde bir konuşma gerçekleştirildi.

ASFED yönetim kurulu üyelerinin, EAYSAD derneği ev sahipliğinde ağırlanması ve üyelerine yönelik bilgilendirme yapmaları konusunda gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonu ASFED yönetim kurulu başkanı Yusuf atik tarafından teşekkür konuşmasıyla ve EAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Yanık ile karşılıklı plaket ve hediyelerin verilmesiyle tamamlandı.