Çukurova Asansör Market Adana’da Açıldı

Yayın TarihiMayıs-Haziran, 2018 Yazdır

Çukurova Asansör Market, CE Mühendislikten Cem Bozdağ, HAS Asansör’den Sebahattin Şekerci ve Hüseyin Keşanlı, KİPSAN Asansör’ den Nuri Kuzan ve Nejdet Kahraman iştirakiyle Yeşiloba Yeni Metal Sanayi Sitesinde 10 Mart 2018 tarihinde açıldı.

Organizasyonun açılış konuşmasını yapan Cem Bozdağ Çukurova Asansör Market’in başta Adana, Mersin ve Gaziantep olmak üzere bölgenin asansör aksam ihtiyacını karşılamasını amaçladıklarını belirterek, bölgeye ve sektöre hayırlı olmasını temenni etti. Bozdağ, bu yatırımla Çukurova bölgesinin asansör aksam ihtiyacını hem daha hızlı karşılamayı, hem de bölgedeki sektör mensupları ile daha yakın işbirliği içinde olmak istediklerini dile getirdi.

Açılış konuşmasının ardından okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan dua sonrası Çukurova Asansör Market’in açılış kurdelesi kesildi. Açılışa Çukurova bölgesinden ve bölge dışından çok sayıda sektör mensubu katıldı. Davetlilere showroom ve lojistik depo gezisi yaptırılarak tesis hakkında detaylı bilgi verildi. Firmayı gezen davetliler hem teşhir edilen ürünleri yakından görme hem de iş görüşmeleri yapma fırsatı buldular. Etkinlik, davetlilere verilen yemeğin ardından sona erdi.