Aybey Elektronik Samsun’da Eğitim Verdi

Yayın TarihiOcak, 2017 Yazdır

Aybey Elektronik, Samsun’daki Hampton By Hilton Otel’de, EN 81-20/50’nin Asansör Kumanda Sistemlerine getirdikleri ve ACT Kumanda Sistemi konulu eğitim verdi.

Eğitime önem veren firmalarımızdan Aybey Elektronik, 3 Aralık 2016 tarihinde Samsun’daki Hampton By Hilton Otel’de, yeni asansör standardı EN 81-20/50 ve Asansör Kumanda Sistemlerine getirdikleri ve ACT Kumanda Sistemi konulu eğitim verdi. Tam gün süren eğitime çevre illerden asansör montaj firmaları, kamu kurum ve kuruluşları ve sektördeki sivil toplum kuruluşlarından temsilciler yoğun ilgi gösterdi.

Aybey Elektronik ve firmanın Karadeniz bayisi Vemas Asansör’ün verdiği eğitimde sunumları Aybey Elektronik Genel Müdürü Melih Aybey ve Aybey Elektronik teknik ekibi gerçekleştirdi.

Moderatörlüğünü Aybey Elektronik Satış ve Pazarlama Müdürü Alper Zümrüt’ün yaptığı seminer, Melih Aybey ve Vemas Asansör Genel Müdürü Atilla Verim’in hoşgeldiniz konuşmasının ardından sabah 10’da başladı. Eğitimin ilk kısmında EN 81-20/50 ve Asansör Kumanda Sistemlerine getirdikleri konusu anlatıldı. Çay kahve molasından sonra Hazır Tesisat konusu işlendi. Öğle yemeğinin ardından da ACT Kumanda Sistemi tanıtımı başladı. ACT Kumanda Sistemi Uzaktan erişim (Liftnet), Erişim Kontrolü, Anons Sistemleri, Android Tabletin Kabin Göstergesi olarak Kullanılması konularıyla devam eden eğitim, soru cevap kısmıyla son buldu.