Asansör Sempozyumu 2016’nın Taslak Programı Hazırlandı

Yayın Tarihi 1 Eylül 2016 Yazdır

13-15 Ekim 2016 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek Asansör Sempozyumu 2016’nın programı oluşturuldu. “Yapı ve Asansör” ana teması ile düzenlenecek Asansör Sempozyumu ve Sergisi’nde bildiri oturumlarının yanı sıra panel, seminer, bilgilendirme toplantısı, ilköğretim öğrencileri için kullanıcı eğitimi ve sosyal etkinlikler yer alacak.

TMMOB Elektrik Mühendisleri ve TMMOB Makina Mühendisleri Odaları tarafından İzmir Şubeleri yürütücülüğünde düzenlenen Asansör Sempozyumu 2016’nın ana teması “Yapı ve Asansör” olarak belirlendi. 13-15 Ekim 2016 tarihlerinde MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek Asansör Sempozyumu ve Sergisi’nde 9 oturumda 26 bildiri sunulacak. İzmir’de sektörün önde gelen kuruluşlarını bir araya getirecek olan etkinlikte ayrıca “Yapı ve Asansör” ve “Asansör Periyodik Kontrolleri” konulu iki panel, “Asansör Kumanda Sistemleri Genel Kavramlar” ve “Hidrolik Asansörlerde Güç Ünitesi Tasarımı, Valf Seçimi ve Isı Problemleri” konulu iki seminerin yanı sıra ilköğretim çağındaki çocukların “Güvenli Asansör ve Yürüyen Merdiven Kullanımı”na yönelik eğitim gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra üniversiteler, sektörel dernekler, basın kuruluşları ve odalarca desteklenen Asansör Sempozyumu’nun paralelinde düzenlenecek sergiye, sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar katılacak. Sektörün en önemli buluşmalarından biri olarak kabul edilen etkinlik, sektörde faaliyet gösteren sanayicilere, ürünlerini önemli bir platformda değerlendirme ve sergileme fırsatı da sunacak.

Zengin bir içerikle programı tamamlanan Asansör Sempozyumu 2016’ya katılım için başvurular alınmaya devam ediyor. Kayıt işlemi için www.asansor.mmo.org.tr adresinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz.