21’inci Elevator World Yılın Projesi

Yayın TarihiOcak-Şubat, 2019 Yazdır

EW Yayın grubu olarak bu yılın ilk sayısında '2019 Yılın Projesi' yarışmasının kazananlarını sunmanın gururunu yaşıyoruz. Her dokuz kategoride de birçok benzersiz başvuru alan Jürimiz her başvuruyu titizlikle inceledikten sonra yine zor kararlar vermeleri gerekti. Her kayıt projesini zamanında ve bütçeye göre müşterinin memnun olacağı şekilde tamamlamak için odaklı ve yenilikçi olurken zorlukların üstesinden gelmek için bir araya gelen ekip üyelerini temsil etti. Her kategorideki kazananlara seçkin çalışmaların kutlayan ödüller sunuldu.

EW kadrosu ve Yılın Projesi jürisi olarak katılımları için tüm yarışmacıları tebrik ediyoruz. Okuyucuların sektörümüzün geçen yılki en önemli başarılarının bazı örneklerinden keyif alacağını umuyoruz.

gelecek yılki yarışmada kayıt için uygun olabilecek bir projeyi şimdiden düşünmeye başlayın. Proje, yenilikçi bir tasarımdan, önemli bir problemi çözen veya eşsiz bir zorluğun üstesinden gelen özel uygulamadan veya yaklaşımdan meydana gelen dikey, yatay veya eğimli ulaşım sistemlerinden oluşmalıdır. Tam yarışma kayıt detayları EW Haziran sayısında ve Nisan sonrasında www.elevatorworld.com adresinde bulunacaktır. Son teslim tarihi 30 Eylül’dür. Kayıtlarınızı bekliyoruz.

PROJE KATEGORİLERİ