Deltatek & Lifsor Personel Pikniği Coşkulu Geçti

Yayın Tarihi 19 Mayıs 2016 Dürdane Abdal Yazdır

Deltatek & Lifsor Asansör’ün her sene yaz ayına girerken gerçekleştirdiği geleneksel personel pikniği bu yıl da coşkulu geçti. 100’e yakın çalışan, Gebze Ballıkayalar’ın doğal ortamında birbiriyle kaynaşmanın mutluluğunu yaşadı.

Geleneksel Deltatek & Lifsor Asansör personel pikniği, bu yıl 19 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşti. Şirket çalışanlarını ve şirket içinde birbirinden uzak kalan personelleri kaynaştırmayı amaçlayan ve her sene yaz ayına girerken gerçekleştirilen etkinliğe bu yıl da katılım yüksek oldu. Şirket çalışanları, yaklaşık 100 kişilik ekiple Gebze Ballıkayalar’da barbeküleri yakıp etleri ateşe verdi. Grup, Ballıkalayalar tabiat parkında uzun yürüyüşler yaptı, tepe ve kayalara tırmanarak negatif enerjilerini toprağa aktarıp deşarj oldu. Günün sonunda çoluk çocuk herkes, yüzünde tebessümle bir sonraki etkinliğin sözünü alarak İstanbul'un yolunu tuttu.

Şirket çalışanlarının mutlu olmasına çok özen gösteren Deltatek & Lifsor Asansör, çalışanlarıyla piknik dışında da etkinlikler düzenliyor. Yıl içindeki paintball, halı saha turnuvası ve kaçış oyunları gibi etkinliklere çalışanlar büyük ilgi gösteriyor.