HABER

Öğrencilere Asansör ve Yürüyen Merdiven Kullanımı Eğitimi

Öğrencilere Asansör ve Yürüyen Merdiven Kullanımı Eğitimi

Makine Mühendisler Odası (MMO) ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubeleri, 18 Ekim 2018 tarihinde Asansör Sempozyumu ve Sergisiyle eş zamanlı olarak öğrencilere, asansör ve yürüyen merdiven kullanımı eğitimi verdi.

Devamı için...
Tüm Liste

FUAR

BURSAD ve BTSO’dan Asansör İmalatı UR - GE Projesi Bilgilendirme Toplantısı

BURSAD ve BTSO’dan Asansör İmalatı UR - GE Projesi Bilgilendirme Toplantısı

Bursa Asansör Sanayicileri Derneği (BURSAD) desteği ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından 25 Eylül 2018 tarihinde “Asansör İmalatı UR-GE Projesi Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Devamı için...
Tüm Liste

DOSYA

Asansör Yıllık Muayene ve Kontrolleri

Asansör Yıllık Muayene ve Kontrolleri

Bu sayımızda ülkemizin en önemli gündem maddelerinden biri olan asansörlerin yıllık muayeneleri ve kontrollerini ele aldık. Bu yılın Mayıs ayı başında Bakanlık tarafından Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliğinin yayınlanmış olması da dosya konumuzu daha bir anlamlı hale getirdi.

Devamı için...
Tüm Liste

REKLAM

SOSYAL ETKİNLİKLER

AYSKAD’dan Bölgesel Mesleki Eğitim Seferberliği

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi İş Kadınları Derneği (AYSKAD), Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimi ile 7 Eylül 2018 tarihinde Mesleki Eğitim İşbirliği protokolü imzaladı.

Fupa Asansörden Yılın İkinci İspanya Gezisi

Adeta bir gelenek haline gelen Fupa Asansör’ün İspanya ve Fermator gezi organizasyonları kapsamında bu defa Üretici Bayiler 16 – 19 Mayıs tarihleri arasında İspanya’da ağırlandı.

Barcelona Fupa Asansör ve Ahmet Asansör Organizasyonu İle Daha Bir Güzeldi

Fupa Asansör’ün Fermator Üretici çözüm ortağı Ahmet Asansör ve 20 alt bayiisi toplam 26 kişi ile 4-7 Nisan 2018 tarihleri arasında İspanya’daydı.

Merih’ten, Sanat Eğitimine Destek

Merih Asansör, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Türkoğlu İlköğretim Okulu’nun tiyatro salonunun düzenlenmesine destekte bulundu.

Merih Asansörden Mesleki Eğitime Destek

Merih Asansör, Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektro Mekanik Taşıyıcılar Dalı öğrencilerinin uygulamalı eğitimlerini eksiksiz tamamlaması için 7 Şubat 2018 tarihinde kabin ve kapı desteğinde bulundu.

ASFED Yönetim Kurulu Üyeleri, EAYSAD Geleneksel Kahvaltısında Dernek Üyelerini Bilgilendirdi

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 8 Nisan 2017 tarihinde İzmir Buca’da, üyeleri ve Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) Yönetim Kurulu’nun katıldığı kahvaltı organizasyonu düzenledi.

MEKİSAN Geleceğin Makine Mühendisi Adaylarını Ağırladı

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Kulübü öğrencileri, 7 Aralık 2017 tarihinde Mekisan Asansörü ziyaret etti.

Bulut Makina Gençlerin ve Üniversitelerin Yanında

Bulut Makina gençlere ve üniversitelere olan desteğini sürdürmeye devam ediyor. Birçok projenin sponsorluğunu üstlenen Bulut Makina, destek verdiği öğrencilerin bir kısmına staj ve sonrasında tam zamanlı olarak çalışma imkânı da sunuyor.

Tüm Liste

2018 Fotoğraf Yarışması Kazananları

ELEVATOR WORLD’ün her yıl düzenlenen Fotoğraf Yarışması'nın altıncısı bu yıl 22 ülkeden gelen 250'den fazla fotoğraf ile dünya rekoru kırdı.